Çağla Abanoz Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi
Yeniköy Merkez Mah. Asmalı Cad. No:2/4 41650 Başiskele/Kocaeli
Bilgi edinmek ve yardımcı olabilmek için
benimle iletişime geçebilirsiniz.

Başarı Hikayeleri,

Bizi Değerli Kullanıcılarımızdan Dinleyin

Kişilerin vereceği kilolar boy, yaş, başlangıç kg, metabolizma hızı, fiziksel aktivite düzey/sıklığı ve genetiğine göre değişiklik göstermektedir.
Kadın , 31 Yaşında
Şennur Özel
En son kendimi 60 kg ile ortaokulda hatırlıyorum.
İlk gebeliğimde çok kilo aldım ve ondan sonra sağlıklı olmaya yemin etmiştim. Doğumdan sonra ve emzirme sürecinde 10 kg gitti ama onunla kalmak istemedim. Bu sebeple Çağla hocam ile yollarımız kesişti istikrar çok önemli bu süreçte desteğini çooook gördüm 🙂 Boyum 162 ve şu anda 52 kiloyum. Kendimi en iyi hissettiğim kilodayımmmm.
Çağla hocam ile tüm tahlillerimi inceledi ve benim için en doğru olan beslenme yöntemini araştırdı. En son aralıklı oruç ile tüm fazlalıklarıma veda ettim ve artık buna diyet demiyorum benim için kesinlikle yaşam stili oldu.
Erkek 42 yaşında
Fettah Güzelburun
Merhabalar! Diyete 95 kilo olarak başladım. Boyum 1.76. Çağla hocam ne derse uyguladım. Akşamları 20’den sonra bir şey yemiyorum, sabah da 11-12 gibi kahvaltımı yapıyorum. Hiç şeker yemedim. Off günlerde ödül günümüz var, o zamanları hep iple çektim. Sonuç olarak programa uyumluluğum sayesinde 2 ayda 18 kg verdim.
Tabii ki egzersiz yapıyorum, hayatıma kattıklarınız için teşekkürler.
Kadın 24 Yaş
Nilay Yanlı
27 yaşındayım boyum 175, yeni evlendim. Hep kilo alıp verdim ama evlendiğimde kilo sorunum yoktu. Evlilik baya yaradı açıkçası  55 kilodan 80’ e çıkmıştım Nilay dedim bi dur! Kendim diyet yapmaya çalışırken 70 e düşüp sonra tekrar 97’ yi gördüm.
Artık bir şeyler yapmam lazımdı derken diyetisyen arayışına girdim, karşıma Çağla hocam çıktı. Gebelik düşünüyordum ve bu kilo ile gebe kalırsam sonrasını hayal bile edemedim. 97 ile diyete başladım. Diyet ve spor ile 3 ayda 15 kilo verdim,
Kadın 54 Yaş
Zeynep Kandıralı
Merhaba değerli arkadaşlar. Uzun zaman önce başlamıştım diyete. 78 kilodaydım kendimce dikkat etmeye çalışarak zayıflayayım dedim ama bir türlü başaramıyordum. Çok ama çok yorgun hissediyordum . Sürekli tatlı yemek istiyordum, gece terlemelerim ve el uyuşmalarım başladı, endokrin bölümüne gittim ve reaktif hipoglisemi teşhisi kondu. Tek başıma baş edemezdim çünkü çok zorlanıyordum bu sebeple arkadaşımın önerisi ile Çağla hoca ile tanıştım online olarak birlikte çalışmaya başladık. Öncelikle hiç aç kalmadan diyet yaptığımı söylemek isterim. Hep derlerdi inanmazdım ama gerçekten normalde daha az yiyen biriydim. ...
Kadın 23 Yaş
Güliz Özlü
Herkese merhaba ben pcos hastasıyım ve diyete başlamadan önce pcos baya ilerlemişti YouTube dan Çağla Abanoz’un tüm egzersizlerini inceledim ve uyguladım çünkü benim sizlerden ekstra çaba sarf etmem gerekiyor kilo verebilmem için. Bu sayede kendisinin diyetisyen olduğunu da gördüm ve hemen iletişime geçip randevu aldım. Ben Ankara’ da yaşıyorum o sebeple online olarak görüşmelerimizi sağladık.

88 kiloydum, şu anda 53 kiloyum. 1 yıldır birlikte çalışıyoruz ve şu an korumaya geçtik. Bu arada boyun 162.
Kadın 33 Yaş
Esra Kuleli
3 yıl önce sigarayı bırakmaya karar almıştım. Kpss hazırlanma sürecinde sigara bıraktım derken kendimi 80 kiloda buldum. Zaten hep kiloluydum hiç spor yapmazdım. Ama atanınca bir yerden sonra kendine gel Esra yepyeni hedeflerin var artık dedim. Çağla hoca ile online çalışarak çokça hırs yaptım mücadele verdim ve 80 kilodan 63 kiloya düştüm tam Kendinize ve Çağla hocaya inanın! Her şey harika olacak.
Kadın, 25 Yaşında
Merva Taşçı
Hayatım boyunca kiloyla problemim oldu, diyetlerle geçti ömrüm al ver al ver toplamda 93 kilo verdim. Evlenirken bile kiloluydum 95 kiloydum ama sürekli üzerine koydum pandemiyle birlikte zaten iyice şiştim. 2019 Temmuzda kendimi çok kötü hissettim artık 48 beden kıyafetlerimin içine giremiyordum.
Çocuk istiyorduk biraz eşimin zorlamasıyla tatilden döner dönmez diyete beraber başlamaya karar verdik eve döndüğümde tartıldım. 118 kiloyu gördüm ve şooook oldum. Ben sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirmek istedim bu sebeple Çağla hoca ile çalıştım.
Erkek 62 yaşında
Lapir Çavdar
Yıllarca kilo sorunuyla mücadele etmiş biriydim. Sonunda aldığım kararla birlikte Çağla hocanın sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz programıyla 1 yılda tam 26 kilo verdim. Yılmadım, amaaaan bu yaşta ne spor demedim ve inandım. Kilomu verdikten sonra ems cihasına girdim ve resmen karın kaslarım gözle görülür olmaya başladı. Spora hala devam ediyorum. Sağlıklı olmak bambaşkaymış!
Kadın 27 Yaş
Kübra Göklü
Üniversiteye gittim, gayet çıtı pıtı bir şekilde seneler geçti. Üniversite bitti, bir geldim tartıldım 78 olmuşum boyum ise 168.
Kıyafetler hiç istediğim gibi durmuyor, kendimi oldukça hantal hissediyordum. Kendine gel demek için hemen spor merkezi baktım ve tabii ki Çağla Abanoz spor merkezini buldum. Çağla Abanoz Kamp yani ÇAK’ a başladım. 21 günlük kampın sonunda tam da söylenildiği gibi 3-5 kg veriliyor ve ben tam 2 beden inceldim.
Kadın, 38 Yaşında
Ece Çirkin
Herşey kayınvalidemin iki adım yürü de belki kilo verirsin cümlesi ile başladı. Aşırı üzülmüştüm troit hastası olduğum için sürekli kilo alıyordum neredeyse. O üzüntüyle hemen doktora gidip tahlillerimi yenilettim ve ne yapmam gerektiğini sordum. Hemen diyetisyene yönlendirdi ben de arkadaş tavsiyesi ile Çağla hocamın merkezine geldim. O hırsla tam tamına 26 kilo verdim. Andulasyon desteği ile metabolizmamı hızlandırdık Şu an korumadayız ve sağlığım için spor yapmaya devam ediyorum. Şimdi ems satın aldım gelsin karın kasları!
Sağlıklı ve sürdürülebilir beslenmenin nasıl olduğunu ve yasaksız yaşamı harika şekilde öğrendim teşekkürler hocam.
Erkek 38 yaşında
Ahmet Elçi
Bana obezite teşhisi konulduğunda hayatımın değişmesi gerektiğini fark ettim. Yediklerime dikkat etmeye ve spor yapmaya başladım. Fakat tek başına olduğumda motivasyonum çok çabuk kayboldu ve vazgeçtim. Tam bu sırada tartıya çıktım ve evdeki tartım beni tartmadı, bu demek oluyor ki ben 120 li kiloları çoktan geçmişim. Sonrasında âşık oldum, sırf bu motivasyon ile diyete ve spor başladım. 2 yılda tam 50 kilo verdim şu anda 102 kg yum. Boyum 188 olduğu için artık sevdiceğimin karşısına rahatlıkla çıkabilirim.
Kadın 29 Yaş
Selda Ekşi
Ben çocukluktan beri kilo problemi yaşayan insanlardan biriyim. 1 yıl öncesine kadar 100 kg bir obezdim. Şu an 52 kg'a düştüm ve bunu koruyacağım. 7 yaşından itibaren fastfood ile haşır neşir olmaya başladım. Eskiden kötü bir şey yaptığımı düşünmezdim ama 20 yıl boyunca sağlıksızca yedim.
Çağla hanım da ilk 21 günde olacakları fazlasıyla detaylı anlatıyor.
Tavsiyesi üzerine, günde 1 saat koştum ve ip atladım. Enerjimi sporla attım. Şu anda 58 kg ile hayatıma devam ediyorum. Ne yap ne et bir yerden başla! Gerisi zaten burada…
Kadın, 35 Yaşında
Handan Atlı
Ben çocukluktan itibaren tombiş biriydim. Eskiden o kadar çok takmazdım ki kilomu, her zaman kendime güveniyorum, kendimi seviyorum diyerek kandırırdım. İstediğim kıyafetleri giyemiyordum ama nedense takmazdım. Zaten takmadığım için 98 kiloya kadar çıkmayı başardım! Sayesinde spora başladım ve acil diyetisyen arayışına girdim. Çağla Abanoz Spor merkezini keşfettim
İlk ay bu sayede 5 kg verdim. Sonraki ay ise hiç kilo veremedim çünkü beslenmemi hiç değiştirmedim hatta kontrol altında olmadığım için miktarı arttırmış olabilirim. O zaman dediğim ki evet Çağla hocam bunu anlatmak istemişti. Hemen randevu aldım resmen hayatımı kurtardı! 6 ayda 30 kg verdim ve şu anda korumaya geçiyoruz!
Erkek 36 yaşında
Hasan Kahramenli
Kendimi bildim bileli hep kilolu bir insandım. Üniversiteye gidene kadar kilolarım beni fazla rahatsız etmemişti ama çevremdeki insanların fit görüntüleri beni adeta delirtti. Zayıflayıp sağlıklı bir insan olmak için neler gerekli diye araştırdım. Bu uğurda 20 yaşından 35 yaşına kadar ömrümü sürekli diyet yaparak geçirdim. İnsülin direnci çıktı! Söz konusu fitlik değil ama sağlık olunca ciddiye aldım ve Çağla hocamla tanıştım. Kilodan daha tehlikeli bir hastalığa yakalanmak üzereydim. 89 kg ile başladığım bu yolculuğa bir sene sonra 72 kg olarak devam ediyorum.
Kadın 38 Yaş
Leila Tunkul
Çağla hocam ile zayıflama sürecimde işini severek yaptığını gördüğüm ve bana bu süreçte her anlamda yardımcı ve destek olan diyetisyenden çok çok öte biridir. Yollarımız iyi ki kesişmiş Kilo fazlalığı dolayısıyla başvurdum. İlgili, yardımcı oluyor birçok konuda. En beğendiğim özelliği, yemeyeceğim şeylerin yerine alternatif sunması, yapamayacağım durumlarda destek vermesi. Birçok kişiye tavsiye ettim.
Kadın, 67 Yaşında
Nurşen Genç
Kendisi harika bir diyetisyen. Severek, koşarak yanına gidiyorum. Çağla hanımın sohbeti, yanımda oluşu ve tabii ki sporcu kişiliği ile harika bir diyetisyen. 6 ayda 20 kiloya yakın kilo verdim. Diyet listelerimi hazırlamadan önce canınızın ne istiyor, ne yemek isterseniz, bu haftanız nasıl geçecek, yoğun musunuz diye sorarak hazırlıyor listeleri. Tahlillerimle gitmiştim, insülin direncim vardı ve tabii kolestrol. Şimdi test yaptırdım tüm değerlerim normale dönmüş!
Erkek 35 yaşında
Berk Birlik
Ben çok memnunum Çağla hocadan her konu da çok iyi. 5. ayımdayım 87 kilodan 67 kiloya düştüm. Aç kalmadan listeleri uyguluyorum. Birisinin tavsiye üzerine gittim denemek amaçlı memnun kalınca devam ettim. Çağla hanım çok güler yüzlü çok güzel ilgileniyor ayrıntılı olarak diyet listesini anlatıyor ve tabii ki spor ödevlerinizi de unutmuyor! Sayesinde spor yapmaya alıştım.
Kadın 38 Yaş
Elif Beyazıt
3 ayda103’ ten 85 kiloya düştüm. Diyet zorlamıyor, sağlıklı kilo verdiğinizi hissediyorsunuz. Hedefim 75. İleriki zamanlarda kilo vermenin yavaşlayacağını düşünerek andulasyondan destek alacağız. Ben şimdiden Çağla hocanın youtube egzersizlerini yapmaya başladım. Kilomuzu tamamen verdikten sonra ems ile iç bacak sıkılaşması istiyorum ve tabii ki hayalim olan reformer yapacağım.!

Bize Ulaşın

  • Yeniköy Merkez Mah. Asmalı Cad. No:2/4 41650 Başiskele/Kocaeli
© 2024 Çağla Abanoz Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Bioweb Yazılım